herbacviklin nový PRODUKCIA  POZASTAVENÁ

             60 kapsúl          

                          DSCF7831            

* PRODUKCIA  VÝROBKOV POZASTAVENÁ *

** HERBACVIKLIN bol odvodený zo starej zamagurskej receptúry
kedy sa ľudia vedeli o svoje zdravie postarať hlavne sami a ich múdrosť a znalosti prírody konkurujú aj modernej medicíne.
**  Zloženie HERBACVIKLINU bolo už dávno používané pri chudokrvných stavoch, zlej krvotvorbe, menštruačných a pomenštruačných ťažkostiach či strate krvi.

 

 *** Vyvážené zloženie prírodného prípravku  HERBACVIKLIN z extrahovanej Červenej repy (Beta vulgaris – cicla), ktorá je pilierom podpory pri anémii ( chudokrvnosti ) celé stáročia a je odporúčaná nie len v ľudovom liečiteľstve, ale dávno už aj odborníkmi a lekármi z celého sveta ako veľmi vplyvná pri anemických stavoch a tvorbe krvi . Samozrejme sa v HERBACVIKLINE  nachádza aj Pŕhľava dvojdomá – žihľava (Urtica dioica ), ktorá svojím pozitívnym  ovplyvňovaním organizmu je TOP bylinou plná potrebných minerálov i vitamínov a vždy je spájaná s nespočetným množstvom kladných účinkov na organizmus.V tejto zmesi nechýba Sibírsky Žeň-šeň ( Eleiterococcus senticosus ), ktorý je svetovo uznaný ADAPTOGÉN – čiže prírodný unikát. Ako adaptogén všestranne pôsobí na ľudský organizmus i jeho prospievanie a preto dopĺňa jedinečné zloženie HERBACVIKLINU. V tejto kombinácii s červenou repou, žihľavou a všehojcom sa Vám ponúka HERBACVIKLIN ako výhradne prírodný podporný výživový doplnok pre deti aj dospelých.

** Dáva sa preto do pozornosti každému kto trpí anémiou, zlou krvotvorbou  alebo si chce iba rozumne podporiť svoj krvný fond.

****

DSCF7910                                                                                                                                      DSCF7838

*

Dávkovanie: 2-6 kapsúl denne

Nie je liek, nie je náhrada pestrej stravy, nepodávajte deťom do 3 rokov, užívanie konzultujte s lekárom alebo lekárnikom!

*

+++ O liečivých účinkoch a liečivých tvrdeniach jednotlivých bylinných zložiek je podľa nariadenia smernice EU zakázané informovať, preto odporúčame návštevníkom našej stránky, aby si účinky vyhľadali v herbároch liečivých rastlín.  Ďakujeme za pochopenie.

Tento produkt neponúkame a jeho popis je len informatívny !!!